REKLAMA

Koszmarny wypadek. Roztrzaskany samochód i liczne obrażenia kierującej (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / ODRZECHOWA / PODKARPACIE. Dziś przed godziną 8:00 na trasie pomiędzy Zarszynem a Odrzechową doszło do poważnego wypadku. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji, 37-letnia kierująca samochodem marki VW Sharan nie dostosowała prędkości i na łuku drogi zjechała do rowu. Samochód dachował i uderzył w drzewo. Poszkodowana była zakleszczona w pojeździe. Strażacy relacjonują, że doznała licznych obrażeń. Kobietę przewieziono do szpitala.

Służby otrzymały informację dzisiaj około godziny 7:40.

W miejscowości Posada Zarszyńska (droga Zarszyn-Odrzechowa) 37-letnia kierująca samochodem marki VW Sharan nie dostosowała prędkości i na łuku drogi zjechała do rowu. Samochód wywrócił się i uderzył dachem w drzewo. Kobietę przewieziono do szpitala. Podróżowała sama, była trzeźwa – relacjonuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, oficer prasowy KPP Sanok.

Poszkodowana była zakleszczona pomiędzy słupkiem a drzewem. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali kobietę z samochodu. Udzielili jej pierwszej pomocy, miała liczne obrażenia. Została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego – uzupełnia mł. kpt. mgr Anna Kozłowska, oficer prasowy PSP Sanok.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy PSP Sanok, po jednym z OSP Zarszyn i OSP Odrzechowa. Pomocy poszkodowanej udzielało Pogotowie Ratunkowe. Czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia wykonywali policjanci.


06-03-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.