REKLAMA

„Mobilny Urzędnik” w gminie Zarszyn

ZARSZYN / PODKARPACIE. Urząd Gminy Zarszyn wyszedł do mieszkańców z nową ofertą. Mając na uwadze mieszkańców, którzy na co dzień mają problemy z poruszaniem się, są osobami starszymi, niepełnosprawnymi czy też nie mają chwilowej możliwości opuszczenia swoich domów i mieszkań od 1 marca mogą skorzystać z usługi „Mobilnego Urzędnika”.

Z wyników sondy internetowej przeprowadzonej w dniach od 4 do 17 lutego większość badanych opowiedziała się pozytywnie za wprowadzeniem takiego rozwiązania.

Dzięki wprowadzeniu „Mobilnego Urzędnika” pracownicy urzędu z dniem 1 marca 2020 roku będą dostępni dla mieszkańców nie tylko w siedzibie Urzędu Gminy, ale również w domach i będą pomagać w załatwianiu spraw urzędowych.

O pomoc „Mobilnego Urzędnika” można wystąpić na wiele sposobów: telefonicznie pod numerem tel. 13 46 71 001, wysyłając e-maila ze zgłoszeniem sprawy na adres e-mail: sekretariat@zarszyn.pl, bądź poprzez kontakt osobisty (np. opiekun osoby, która chce skorzystać z pomocy, sąsiad, członek rodziny). W każdym przypadku należy uzasadnić niemożność osobistego przybycia do siedziby urzędu. Pracownik Urzędu Gminy Zarszyn skontaktuje się z Mieszkańcem, aby ustalić sposób załatwienia sprawy i dogodny dla osoby zgłaszającej termin.


zdjęcie poglądowe

źródło: UG Zarszyn

06-03-2020

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.