REKLAMA

Marzysz o eleganckiej podłodze? Sprawdź ofertę Salonu EKO-PODŁOGA

SANOK / PODKARPACIE. Marzysz o eleganckiej podłodze, która spełni wszelkie oczekiwania? Skorzystaj z oferty Salonu Podłóg EKO-PODŁOGA. Znajdziesz tam nie tylko wyjątkowe podłogi drewniane, panele, ale również tarasy i drewniane elewacje! Nie czekaj, SPRAWDŹ!

Podłoga nie do zdarcia

Aby wydobyć prawdziwe piękno z drewna należy je odpowiednio obrobić, niczym diament. Dzięki naszej pasji, od lat tworzymy naturalne podłogi drewniane, w których główną rolę odgrywa naturalne usłojenie i faktura drewna. Każda deska to pewna historia, to część naszego serca, które wkładamy podczas produkcji podłóg. W każdej części Twojej podłogi odciśniesz swoją historię. Jesteśmy dumni, że możemy Ci w tym pomóc.

W ofercie naszego Salonu znajdą Państwo szeroki wybór desek podłogowych oraz paneli renomowanych producentów. Nie zapomnieliśmy również o profesjonalnej chemii do drewna, tak aby Państwa podłogi zawsze były jak nowe!

W sprzedaży posiadamy produkty takich firm jak: Bona, Osmo, Ciranova, Saicos.

Doświadczenie i profesjonalizm

Firma EKO-PODŁOGA specjalizuje się w dziedzinie parkieciarstwa. Zadowolenie klientów zdobywa dzięki swojemu doświadczeniu i dokładności.

Aby móc podążać za najnowszymi trendami architektury wnętrz inwestujemy w rozwój Naszej firmy poprzez zakup zaawansowanych maszyn oraz materiałów do produkcji. Dzięki nim jesteśmy w stanie dostarczyć produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagającym klientom.

Perfekcja i funkcjonalność

Perfekcyjna podłoga łączy w sobie naturalny charakter drewna i innowacyjną technikę obróbki tego materiału. Nadaje to wnętrzom szyku i elegancji. Produkty, których używamy w naszej pracy są stworzone na bazie naturalnych składników, m.in.: olejów takich jak słonecznikowy, sojowy, ostowy oraz wosków – candelilla, czy carnauba. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać efekt naturalnego piękna przy jednoczesnej praktyczności podczas użytkowania. Materiały te bowiem zapobiegają ścieraniu podłoża, rysowaniu go i wnikaniu zanieczyszczeń.

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który świetnie radzi sobie z montażem desek warstwowych czy litych na wymagających powierzchniach np. ogrzewaniu podłogowym. Dysponujemy najlepszym sprzętem festool, lagler. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne wzory podłóg jak i nowoczesne. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie.

Zaufaj nam i skorzystaj z usług EKO-PODŁOGA!

Sanok, ul. Krakowska 7
Tel. 662 369 876
ekopodlogasanok@gmail.com

Zakres usług:

  • sprzedaż oraz montaż podłóg drewnianych
  • cyklinowanie bezpyłowe
  • renowacja schodów drewnianych
  • montaż listew przypodłogowych
  • pomiary wilgotności oraz twardości podłoży

  ELEWACJE DREWNIANE I TARASY KOMPOZYTOWE

Drewno przeżywa prawdziwy renesans w budownictwie i ogrodnictwie. Elewacja, taras czy elementy małej architektury wykonane z naturalnego surowca najwyższej klasy to wyraz prestiżu, elegancji i nowoczesności w zgodzie z naturą.

Elewacja drewniana – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Elewacja jest wizytówką domu – nadaje mu charakteru i dodaje stylu. Drewniana elewacja zdobi budynek, pełniąc przy tym wiele pożytecznych funkcji. Chroni go przed wilgocią, zmniejsza utratę ciepła, jak również jest znakomitym izolatorem akustycznym. Najlepszym materiałem do wykonania takiej elewacji jest deska z naturalnego lub termowanego drewna – są to produkty najtrwalsze, które przeciwstawiają się przez lata kaprysom natury. Dzięki naturalnym odcieniom, połączonym z wyrazistą strukturą słoi przyrostu rocznego przełamanych okrągłymi sękami taka elewacja robi wrażenie wiecznie żywej. Szeroki wybór gatunków drewna takich jak – meranti, cedr, modrzew syberyjski czy jesion teremowany powoduje, że każdy odnajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Zapraszamy!

Sanok, ul. Krakowska 7
tel. 662 369 876
ekopodlogasanok@gmail.com

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

16-12-2020