REKLAMA

Stwórz świąteczny klimat z Bricomarche!

Boże Narodzenie to szczególny czas, dlatego każdy z nas poszukuje wyjątkowo pięknych dekoracji by stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę w swoich domach. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Państwa ogromny wybór oświetlenia świątecznego, choinek sztucznych (na początku grudnia w ofercie również żywe choinki), gwiazd betlejemskich, zniczy bożonarodzeniowych, kwiatów sztucznych, girland, bombek, figurek i innych akcesoriów dekoracyjnych, które upiększą każde wnętrze oraz ogród. Świetnym przykładem najlepszych cen i atrakcyjnych produktów jest tegoroczny katalog bożonarodzeniowy sieci Bricomarche, który zawiera niestety tylko część naszej oferty.

 

W Bricomarche znajdą Państwo także mnóstwo pomysłów na prezenty mikołajkowe i świąteczne dla dużych, małych, a nawet czworonożnych pupili. W tym celu zachęcamy do obserwowania naszej strony na Facebooku facebook.com/Bricomarche-Sanok, na której będziemy dodawać gotowe pomysły na upominki dla najbliższych.

Ponadto od 19 grudnia będzie dostępna gazetka ze sztucznymi ogniami, a w niej super promocje, które pomogą hucznie przywitać Nowy Rok.

Serdecznie zapraszamy! 

Sanok, ul. Lipińskiego 97

   Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane


27-11-2018